סיוע משפטי לסוכן

ליווי וייעוץ משפטי בנושאים:

  • יעוץ וליווי בעריכת הסכמים למיזוגים ורכישות תיקי ביטוח ע"י סוכני ביטוח / סוכנויות / חברות ביטוח.
  • ליווי הקמת מיזמים משותפים בתחום הביטוח.
  • הקמת תאגידי ביטוח וביצוע שינויים בתאגידים קיימים.
  • יעוץ לסוכנים בנושא הסכמי התקשורת מול חברות ביטוח ו/או יצרנים שונים בהיבטים משפטיים ומסחריים.
  • ניהול תביעות בגין הפרשי עמלות מול חברות ביטוח ויצרנים.
  • ייצוג סוכנים בתביעות רשלנות מקצועית מול מבוטחים.
  • גישור בסכסוכים בין סוכני ביטוח או בין סוכן לחברות הביטוח.

עריכת הסכמים מסחריים –  הסכמי עבודה ועמלות בין הסוכן לבין חברת הביטוח. פעילויות הדורשות עריכת הסכמים משפטיים ייעודיים על מנת לשמור על האינטרסים הכלכליים השונים הקשורים בתחום. משרדינו מתמחה בייצוג ובעריכת הסכמים שונים, כגון: הסכמים לרכישה ומכירה של תיקי ביטוח ו/או מניות בסוכנויות ביטוח תאגיד, שיתופי פעולה בין סוכנים, מיזמים משותפים, הסכמי מייסדים, הסכמי העסקה של עובדים בתחום הביטוח, הסכם סוכן/סוכנות, הסכמים שונים עם צדדי ג' שאינם מתחום הביטוח, נותני שירות וכו'.

הקמת תאגיד ביטוח וביצוע שינויים  – מעבר לעריכת הסכמי יזמים ומייסדים, פועל משרדנו מול רשות שוק ההון ורשם החברות ומלווה את סוכני הביטוח בכל הליך הקמת תאגיד ביטוח וכן בביצוע שינויים ודיווחים הנדרשים על פי דין. בנוסף,  קידום רגולציה וקבלת מעמד של תאגיד ביטוח.

בדיקת הסכמים וייצוג במו"מ – ייעוץ עסקי ומסחרי שוטף ובכלל זה בדיקה משפטית של הסכמי היצרנים, בדיקת הסכמי העסקה קיימים, בדיקת הסכמים מול ספקים ועוד. בנוסף, ייצוג סוכני ביטוח המבקשים למכור ו/או לקנות תיק ביטוח, תוך התאמת עסקאות אלה באופן המתיישב עם החוק והאינטרסים המובהקים של סוכן הביטוח. ייצוג סוכני ביטוח המבצעים עסקה עם חברת ביטוח, לטובת מכירה חלקים או מלאה של תיק הלקוח שבבעלותם.

רגולציה והתנהלות תקינה של מוקדי מכירות טלפונים בבעלות סוכני ביטוח- כך שההתנהלות תהיה בהתאמה עם החוק ועם הוראות הממונה על הביטוח.

משרדנו נותן שירותים משפטיים הכוללים מעטפת הרגולטורית לסוכני הביטוח באופן מלא אשר מלווה את הפעילות מיום תחילתה ועד התנהלותה בשוטף.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, השאר פרטים